Wstęp

Nie każda dieta jest zdrowa. Kiedy mamy kilka kilogramów za dużo zazwyczaj decydujemy się na przejście na dietę. Ilości przeróżnych diet, jakimi jesteśmy ciągle zasypywani sprawiają, że trudno jest zdecydować się na taką, którą nie tylko da się wytrzymać, ale która będzie odpowiednia dla naszego zdrowia. Na rynku diet istnieje wiele diet określanych mianem ‘diety cud’. Autorzy często opisują takie diety a samych superlatywach, często nie wspominając o negatywnych skutkach dla naszego zdrowia.

Tag: wizytówka

Dłonie

Dłonie Jak wiadomo zarówno dłonie jak i czyste, zadbane paznokcie są wizytówką każdego z nas. Dłonie starzeją się szybciej niż twarz. Nie tylko powinno się dbać o ładny wygląd dłoni, aby były gładkie, ale również o paznokcie, a więc o manicure. Dłonie narażone są przede wszystkim na detergenty (płyny do mycia naczyń, proszki), mróz, wiatr, słońce. Powinno stosować ochronne kremy (najlepiej z gliceryną), aby je natłuścić; poddawać je masażom, polegającym na ugniataniu i podszczypywaniu; stosować peeling (delikatny); nakładać maseczki (z parafiny lub z kremów). Do wzmocnienia paznokci przydatne będą różnego rodzaju odżywki wzmacniające i regenerujące. W aptece jest również spory wybór witamin wzmacniających paznokcie od wewnątrz. Dobrym sposobem jest również moczenie ich w oliwie z oliwek. W salonach kosmetycznym znajdziemy oferty zabiegów na dłonie, które je zregenerują, odbudują oraz głęboko nawilża. Po takim zabiegu nasze dłonie odzyskają witalność. Są też zabiegi odmładzające skórę dłoni. Po takim zabiegu włókna kolagenowe odzyskują sprężystość. Można też je odmłodzić metodą laserową . dłonie są nasza wizytówką, dlatego warto jest zawsze dbać o to by mieć ładne i równe paznokcie oraz zadbane dłonie.

Kategorie
O nas

Długoletnie badania lekarskie dowodzą jednak, że nie ma cudownego leku na nadwagę. Należy dobrać dla siebie taki sposób odchudzania, aby dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych węglowodanów i białek. Każda dieta oczywiście daje efekty jednak trzeba na nie nieco poczekać, dlatego nie zniechęcaj się w momencie, kiedy początkowo tych efektów nie widać. Diety ekspresowe polegające na drastycznym ograniczeniu tych składników zwykle nie przynoszą wymarzonego, cudownego rezultatu i prowadzą do powrotu dawnej wagi, czyli do efektu jojo. Ważne, więc, aby mądrze podejść do tego tematu i przede wszystkim postawić na zdrowe jedzenie, a efekty, może nie w tydzień, ale przyjdą same. Warto jest próbować zdobyć wymarzoną sylwetkę na wakacje za pomocą dobrej diety. kołdra pikowana tencel