Wstęp

Nie każda dieta jest zdrowa. Kiedy mamy kilka kilogramów za dużo zazwyczaj decydujemy się na przejście na dietę. Ilości przeróżnych diet, jakimi jesteśmy ciągle zasypywani sprawiają, że trudno jest zdecydować się na taką, którą nie tylko da się wytrzymać, ale która będzie odpowiednia dla naszego zdrowia. Na rynku diet istnieje wiele diet określanych mianem ‘diety cud’. Autorzy często opisują takie diety a samych superlatywach, często nie wspominając o negatywnych skutkach dla naszego zdrowia.

Tag: szyja

Szyja i dekolt

Szyja i dekolt Szyja i dekolt to wizytówka każdej kobiety. Najszybciej zdradzają wiek. Często zapomina się o tych partiach ciała. Żeby cieszyć się jak najdłużej ich pięknym wyglądem, warto o nie zadbać. Te partie ciała starzeją się najszybciej. Jest bardziej delikatna i cienka, szybko się odwadnia i wiotczeje. Powinno się ją traktować tak samo jak skórę twarzy, a więc nawilżać, masować (zawsze od dołu w kierunku brody), powinno się też być wyprostowanym, stosować peelingi. Obecnie jest bardzo bogata oferta kosmetyków przeznaczonych specjalnie do szyi i dekoltu. Należy też pamiętać o tym, że ze względu na to iż jest delikatniejsza od skóry twarzy, należy ją chronić przed słońcem kremami z wysokimi filtrami UVA/UVB. Zbawienny wpływ ma też zimny prysznic. To ujędrnia skórę i napina. Gabinety kosmetyczne również oferują bogatą gamę zbiegów. Dzięki takim zabiegom można utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, można powstrzymać nadmierną utratę wody, można odżywić i zregenerować tkanki, uelastycznić i pogrubić naskórek, zahamować proce powstawania zmarszczek, rozjaśnić przebarwienia. Szczególnie Panie powinny wyjątkowo dbać o skórę na szyi i na dekolcie ponieważ bardzo często ją odsłaniają w koszulkach z różnego typu wycięciami.

Kategorie
O nas

Długoletnie badania lekarskie dowodzą jednak, że nie ma cudownego leku na nadwagę. Należy dobrać dla siebie taki sposób odchudzania, aby dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych węglowodanów i białek. Każda dieta oczywiście daje efekty jednak trzeba na nie nieco poczekać, dlatego nie zniechęcaj się w momencie, kiedy początkowo tych efektów nie widać. Diety ekspresowe polegające na drastycznym ograniczeniu tych składników zwykle nie przynoszą wymarzonego, cudownego rezultatu i prowadzą do powrotu dawnej wagi, czyli do efektu jojo. Ważne, więc, aby mądrze podejść do tego tematu i przede wszystkim postawić na zdrowe jedzenie, a efekty, może nie w tydzień, ale przyjdą same. Warto jest próbować zdobyć wymarzoną sylwetkę na wakacje za pomocą dobrej diety. chwilłwka dla zadłuźonych