Wstęp

Nie każda dieta jest zdrowa. Kiedy mamy kilka kilogramów za dużo zazwyczaj decydujemy się na przejście na dietę. Ilości przeróżnych diet, jakimi jesteśmy ciągle zasypywani sprawiają, że trudno jest zdecydować się na taką, którą nie tylko da się wytrzymać, ale która będzie odpowiednia dla naszego zdrowia. Na rynku diet istnieje wiele diet określanych mianem ‘diety cud’. Autorzy często opisują takie diety a samych superlatywach, często nie wspominając o negatywnych skutkach dla naszego zdrowia.

Tag: ręka

Ręka

Ręka Ręka – kończyna górna. Jedną z najważniejszych części ciała są kończyny górne, zwane rękoma. U człowieka wykształcił się przeciwstawny palec- kciuk, który pozwala chwytać różne przedmioty, a także wykonywać praktycznie wszystkie czynności. Ręce składają się z nadgarstka, przedramienia, łokcia, ramienia, a także okolic pachy i nadramienia. U człowieka, tak jak innych naczelnych, przy dłoniach wyróżniane są linie papilarne. Są one w społeczeństwie wykorzystywane, jako identyfikacja danego człowieka. U małp, linie papilarne, spełniają funkcję wspomagającą chwytania się drzew. Powszechnie kobiety uznają swoje dłonie jako element ciała, który można ozdobić. Wiele przedstawicielek pięknej płci, maluje sobie paznokcie, zakłada pierścionki, obrączki, bransoletki. Niektóre z nich mają nawet odwagę wytatuować sobie coś na ręce. Jakiś ładny, ozdobny tribal na ramieniu jest w wielu krajach codziennym zjawiskiem. Od razu, na pierwszy rzut oka można rozpoznać rękę damską od męskiej. Męska jest owłosiona i ma bardziej rozbudowane wszystkie mięśnie. Ręce pomagają nam praktycznie każdego dnia w każdej czynności Nawet idąc dzięki rękom utrzymujemy równowagę. Dlatego zawsze trzeba uważać na ręce i wszelkie rany leczyc tak aby nie wdało się zakażenie.

Kategorie
O nas

Długoletnie badania lekarskie dowodzą jednak, że nie ma cudownego leku na nadwagę. Należy dobrać dla siebie taki sposób odchudzania, aby dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych węglowodanów i białek. Każda dieta oczywiście daje efekty jednak trzeba na nie nieco poczekać, dlatego nie zniechęcaj się w momencie, kiedy początkowo tych efektów nie widać. Diety ekspresowe polegające na drastycznym ograniczeniu tych składników zwykle nie przynoszą wymarzonego, cudownego rezultatu i prowadzą do powrotu dawnej wagi, czyli do efektu jojo. Ważne, więc, aby mądrze podejść do tego tematu i przede wszystkim postawić na zdrowe jedzenie, a efekty, może nie w tydzień, ale przyjdą same. Warto jest próbować zdobyć wymarzoną sylwetkę na wakacje za pomocą dobrej diety. Maciej Fiedler