Wstęp

Nie każda dieta jest zdrowa. Kiedy mamy kilka kilogramów za dużo zazwyczaj decydujemy się na przejście na dietę. Ilości przeróżnych diet, jakimi jesteśmy ciągle zasypywani sprawiają, że trudno jest zdecydować się na taką, którą nie tylko da się wytrzymać, ale która będzie odpowiednia dla naszego zdrowia. Na rynku diet istnieje wiele diet określanych mianem ‘diety cud’. Autorzy często opisują takie diety a samych superlatywach, często nie wspominając o negatywnych skutkach dla naszego zdrowia.

Tag: brzuch

Siłownia

Siłownia Popraw kondycję swojego ciała, popraw kształty, pochwal się płaskim brzuchem i schudnij. Czy bezustannie jesteś na diecie? Odmawiasz sobie przyjemności jedzenia, zwłaszcza ulubionych potraw i słodyczy które uwielbiasz? Problem nadwagi cię nie dotyczy, ale boisz się przybrania na wadze i utraty figury. A może wciąż walczysz ze zbędnymi kilogramami próbując się ich bezskutecznie pozbyć. Warto zastosować nową metodę – po prostu wprowadzić do harmonogramu dnia ćwiczenia. Najważniejsze by dobrać dla siebie odpowiedni zestaw ćwiczeń. Jeżeli nużą cię jednostajne ćwiczenia wybierz coś ciekawszego. Najlepiej po poradę wybrać się na siłownię. Da to możliwość wypróbowania różnorakich sprzętów i urządzeń do ćwiczeń, dzięki temu będziesz mogła wybrać to co sprawi Ci przyjemność. Najważniejsze aby wizyty na siłowni nie były dla Ciebie przykrym obowiązkiem, bo wtedy nie będzie motywacji do ćwiczeń. Natomiast jeżeli będziesz podchodzić z entuzjazmem do aktywności fizycznej będzie Ci to sprawiać dużą przyjemność, tym bardziej, że wysiłek powoduje produkcję endorfin czyli hormonu szczęścia. Siłownia jak sama nazwa mówi pozwala na siłowe spalanie kalorii. Najlepiej jest tam się wybrać w momencie kiedy chcemy wyszlifować swoje ciało.

Brzuch

Brzuch Brzuch jest częścią ciała bardzo elastyczną. Aby był płaski należy poświęcić mu wiele uwagi. Jędrność brzucha można stracić z wielu powodów np: ciąża, chudnięcie. Powstaje wtedy nadmiar skóry, który nie wygląda ładnie. Każdy chciałby latem na plaży móc pochwalić się swoim brzuchem. Niestety nie wystarczy zacząć dbać o niego dwa tygodnie przed wakacjami. Jego elastyczność jest tak duża, że powinno dbać się o niego cały czas. Obecnie jest wiele sposobów na przywrócenie jego jędrności: od kremów wyszczuplających po operację plastyczną. Producenci kremów zazwyczaj oprócz ich używania zalecają również ćwiczenia i stosowanie odpowiedniej diety. Masaż brzucha polega przede wszystkim na głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu. Masaż jest pomocny w przypadku chęci uniknięcia rozstępów. Ostateczną metodą jest operacja plastyczna. Ta polega na wycięciu nadmiaru tkanki skórno- tłuszczowej, znajdującej się poniżej pępka. Nie wszyscy mogą jednak podejść do takiej operacji. Nie mogą kobiety, które w przyszłości planują zajście w ciąże. Dyskwalifikowane są również osoby, które są bardzo otyłe. Niestety wyćwiczyć brzuch jest niezwykle trudno i należy poświęcić temu bardzo dużo czasu- dlatego postaraj się to zrobić jeszcze dziś!

Kategorie
O nas

Długoletnie badania lekarskie dowodzą jednak, że nie ma cudownego leku na nadwagę. Należy dobrać dla siebie taki sposób odchudzania, aby dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych węglowodanów i białek. Każda dieta oczywiście daje efekty jednak trzeba na nie nieco poczekać, dlatego nie zniechęcaj się w momencie, kiedy początkowo tych efektów nie widać. Diety ekspresowe polegające na drastycznym ograniczeniu tych składników zwykle nie przynoszą wymarzonego, cudownego rezultatu i prowadzą do powrotu dawnej wagi, czyli do efektu jojo. Ważne, więc, aby mądrze podejść do tego tematu i przede wszystkim postawić na zdrowe jedzenie, a efekty, może nie w tydzień, ale przyjdą same. Warto jest próbować zdobyć wymarzoną sylwetkę na wakacje za pomocą dobrej diety.